Barátság Program ösztöndíjasai

Utolsó frissítés dátuma: 2017. február 20.

A 2016/2017-es támogatási évben a Barátság Program keretében a következő tanulók részesülnek ösztöndíjban:

Sorszám Név Helység Megye
1 Akkaba Ali Tusnádfürdő Hargita
2 Albert Gyöngyi-Hédi Körösfő Kolozs
3 Antal Márta Gyimesfelsőlok Hargita
4 Bakó Katalin Csíkszereda Hargita
5 Bakos Krisztina-Fruzsina Érköbölkút Bihar
6 Balázs Erika Hegyközszentmiklós Bihar
7 Balázs Réka Kászonaltíz Hargita
8 Balázs Renáta Nagykászon Hargita
9 Bartalis-Kádár Apor Torja Kovászna
10 Bálint Evelyn Kinga Berettyószéplak Bihar
11 Bálint Noémi Szilágyballa Szilágy
12 Bányai-Kovács Arnold-Dezső Kárásztelek Szilágy
13 Bíró Mária Magdolna Zetelaka Hargita
14 Bencze Zsuzsánna Kinga Nyárádgálfalva Maros
15 Benedek Szilvia Szentegyháza Hargita
16 Berki Ádám József Szilágypér Szatmár
17 Bod Réka Barbara Sepsiszentgyörgy Kovászna
18 Borbély Ruben Zsolt Nagyvárad Bihar
19 Bucs Boglárka-Gizella Bita Kovászna
20 Csiki Debora Székelykál Maros
21 Csiszér Csongor Csíkszereda Hargita
22 Csiszér Kinga Orsolya Mezőpanit Maros
23 Dandéi Szabolcs Magyarcsaholy Szatmár
24 Domokos Róbert-Eduárd Magyargoroszló Szilágy
25 Eghet Anita Kőröstárkány Bihar
26 Erős Roland Marosfő Hargita
27 Farkas (Csoma) Zsófia Kommandó Kovászna
28 Fábián Emese-Mária Székelyvarság Hargita
29 Fülöp Zoltán-József Kend Maros
30 Ferencz Mónika Csíkdánfalva Hargita
31 Ferencz Zsolt Csíkszentsimon Hargita
32 Gábora András Bánffyhunyad Kolozs
33 Gerendi Győző Bita Kovászna
34 György Henrietta Erika Hadad Szatmár
35 Hadnagy Tibor Szőkefalva Maros
36 Hegedüs Hunor Szentegyháza Hargita
37 Herman Szilvia-Melinda Érbogyoszló Bihar
38 Iankó Barbara Tiszahosszúmező Máramaros
39 Illés Xénia Csíkrákos Hargita
40 Imre Mária-Magdolna Balánbánya Hargita
41 János Lehel Csíkdánfalva Hargita
42 Kalányos Gyöngyvér Bikfalu Kovászna
43 Kapás Imola Cserefalva Maros
44 Kató Kinga Tünde Szinérváralja Máramaros
45 Katona Sára Kraszna Szilágy
46 Kása Henrietta Szilágyzovány Szilágy
47 Kósa Arnold-István Csíkszentdomokos Hargita
48 Kedves Emese Csíkszentdomokos Hargita
49 Kedves Mónika Csíkszentdomokos Hargita
50 Keszeg Mónika Marosvásárhely Maros
51 Király Edina Kalotadámos Kolozs
52 Kis Norbert-Csaba Mezőköbölkút Beszterce-Naszód
53 Koncsárd Balázs Koltó Máramaros
54 Kővári Aranka Zilah Szilágy
55 Lukács Katalin Lemhény Kovászna
56 Lőrincz Beáta Kápolnásfalu Hargita
57 Maksai Boróka Rebeka Réty Kovászna
58 Mali Bálint Lőrinc Vámfalu Szatmár
59 Mali Dénes Levente Vámfalu Szatmár
60 Mali Imre Gergely Vámfalu Szatmár
61 Márkos Imre Örs Bereck Kovászna
62 Máté Nóra Göröcsfalva Hargita
63 Mátyás Róbert-János Magyardécse Beszterce-Naszód
64 Móriczi Renáta Szentmáté Beszterce-Naszód
65 Mihály Katalin Sára Parajd Hargita
66 Nagy Boglárka Laura Homoródszentmárton Hargita
67 Nagy Orsolya Réka Sáromberke Maros
68 Orbán Mihály Kelementelke Maros
69 Rémán Júlia Hanneloré Bethlen Beszterce-Naszód
70 Salak Róbert Zoltán Szentmáté Beszterce-Naszód
71 Sándor Adél Székelyudvarhely Hargita
72 Sándor Izabella Székelyudvarhely Hargita
73 Sárdi Kálmán-Gabriel Marossárpatak Maros
74 Silló Botond Csíkmindszent Hargita
75 Simon Éva-Beáta Gyulakuta Maros
76 Simon Tünde-Mária Csíkszentdomokos Hargita
77 Starmüller Hilda Kolozsvár Kolozs
78 Szakács Réka Szépvíz Hargita
79 Szőcs Árpád Sóvárad Maros
80 Szőcs Erika Csíkbánkfalva Hargita
81 Takács Szende Noémi Magyarlapád Fehér
82 Tankó Mónika Gyimesfelsőlok Hargita
83 Toca Krisztina-Melinda Nagykároly Szatmár
84 Ványolós Edina-Sofia Olthévíz Brassó
85 Vizeli Ibolya Marosvásárhely Maros