Tehetségtámogató Program ösztöndíjasai

A 2019/2020-as támogatási évben (2019 szeptemberétől 2020. augusztus végéig) az alábbi táblázatban felsorolt tanulók Egyesületünk Tehetségtámogató Programjának keretében kapnak ösztöndíjat.

  • Ösztöndíjasaink sorát, a jelentkező támogatók függvényében, a támogatási év folyamán is bővítjük a 2019 nyarán pályázott, jelenleg várólistás tanulókkal.
  • Utolsó frissítés dátuma: 2020. január 24. 
Sorszám Név Helység Megye
1 Adam Claudia Gyimesbükk Bákó
2 Adam Laura Gyimesbükk Bákó
3 Akácsos Tímea Sepsiszentgyörgy Kovászna
4 Albert Hunor Csíkajnád Hargita
5 Albert Levente Csíkajnád Hargita
6 Ambrus Bianka Fenyőkút Hargita
7 András Alpár Márton Csíkmadaras Hargita
8 Antal Anita Mária Gyimesbükk Bákó
9 Antal Balázs Csíkdánfalva Hargita
10 Antal Dóra Gyimesfelsőlok Hargita
11 Antal Emőke Gyimesbükk Bákó
12 Antal Henrietta-Mónika Gyimesbükk Bákó
13 Áros Szonia Nagymoha Brassó
14 Balla Jennifer-Hajnalka Lunkatanya Kolozs
15 Balló Árpád Csíkszentimre Hargita
16 Balló Ignác-Norbert Sepsiszentgyörgy Kovászna
17 Balogh Renáta Csíkszentsimon Hargita
18 Barta Hunor Kászonaltíz Hargita
19 Bazsó-Dombi Tímea Kolozsvár Kolozs
20 Bács Kinga Balánbánya Hargita
21 Bálint Arnold Székelyszentkirály Hargita
22 Bálint Boglárka Székelyszentkirály Hargita
23 Bálint Hunor Székelyszentkirály Hargita
24 Bálint Ibolya Csíkbánkfalva Hargita
25 Bálint Róbert Székelyszentkirály Hargita
26 Bándi Kinga Pottyond Hargita
27 Béres Erzsébet-Emőke Szentháromság Maros
28 Béres Eszter Gyergyószárhegy Hargita
29 Bíró Orsolya Nagymoha Brassó
30 Bölöni Norbert Szilárd Nyárádszentlászló Maros
31 Bene Orsolya Csíkszentmárton Hargita
32 Benedek Előd Kápolnásfalu Hargita
33 Benedek Sára Buzásbesenyő Maros
34 Bere Larissza Vanda Csíkszereda Hargita
35 Bihari Nelli Erzsébet Árpád Bihar
36 Bihari Tamara Árpád Bihar
37 Bogos Terézia Júlia Csíkszépvíz Hargita
38 Borbáth Mátyás Levente Sepsiszentgyörgy Kovászna
39 Bors Anikó Csíkszentsimon Hargita
40 Bors Szende Csíkszentsimon Hargita
41 Both Anita Kápolnásfalu Hargita
42 Both Petra Kápolnásfalu Hargita
43 Bozsik Anita Szilágysámson Szilágy
44 Bozsik Beatrix Szilágysámson Szilágy
45 Branner Márk Kristóf Hadad Szatmár
46 Bronț Zsanett Nagyszalonta Bihar
47 Budai Bernadett Gyergyóditró Hargita
48 Budai Orsolya Űrmös Brassó
49 Bugán Sidonia-Bernadet Szilágycseh Szilágy
50 Cadar Cyntia Kisszántó Bihar
51 Cozma Andrea Pusztadaróc Szatmár
52 Csata Edina-Melinda Gyergyócsomafalva Hargita
53 Csergő Barbara Kobátfalva Hargita
54 Csibi Krisztina Gyergyószentmiklós Hargita
55 Csiki Salomé Székelykál Maros
56 Csiki Tamás Székelykál Maros
57 Csilip Loránd Gyimesbükk Hargita
58 Csiszér Eszter Csíkszereda Hargita
59 Csog Csaba Örs Erdőfüle Kovászna
60 Csorba Kinga Csíkszentsimon Hargita
61 Dani Alexandra Lázári Szatmár
62 Daró Hajnalka Csíkszentlélek Hargita
63 Darlaci Ildikó Újős Beszterce-Naszód
64 Dénes Andrea Nagymoha Brassó
65 Dénes Attila Norbert Mákfalva Maros
66 Dénes Ildikó-Henrietta Magyardécse Beszterce-Naszód
67 Dénes Karolina Nagymoha Brassó
68 Debreczi Szidónia Kálnok Kovászna
69 Dimény Zoltán-Péter Barót Kovászna
70 Dobai Mária Stefánia Nagymoha Brassó
71 Domokos Ábel Goroszló Szilágy
72 Erdély Boróka Andrea Marosvásárhely Maros
73 Erdőközi Darius-Andre Hadad Szatmár
74 Erdős Boglárka Székelyudvarhely Hargita
75 Fazakas Emőke Ildikó Bilak Beszterce-Naszód
76 Fazakas Petra Szilágynagyfalu Szilágy
77 Fábián Katalin Felsősófalva Hargita
78 Füstös Nikolett Magyardécse Beszterce-Naszód
79 Fejér Eszter Gyergyóalfalú Hargita
80 Ferenczi Zsófia Kalotaszentkirály Kolozs
81 Gábor Samu Hármasfalu Maros megye
82 Gábor Zsuzsa Csíkszereda Hargita
83 Gál István András Szilágyerked Szilágy
84 Góga Melinda Bikfalva Kovászna
85 Gerczuj Brigitta Gyimesfelsőlok Hargita
86 Gondos Borbála Kézdivásárhely Kovászna
87 György Botond Gyergyóditró Hargita
88 György Helga Székelyudvarhely Hargita
89 Györgydeák Szidónia Gyergyóditró Hargita
90 Győrfi Adrien-Viktória Szilágycseh Szilágy
91 Hajdu Katalin-Viola Árpád Bihar
92 Halászy Kamilla Kolozsvár Kolozs
93 Harai Gergely Szörcse Kovászna
94 Herman Henrietta Ibolya Nagyzerind Arad
95 Horváth János Sáromberke Maros
96 Iancsó Aladár-Álmin Olthévíz Brassó
97 István Nikoletta Fenyőkút Hargita
98 Jakab Ádám-Gergő Kolozsvár Kolozs
99 Jakab Ákos-Zoltán Kolozsvár Kolozs
100 Kacza Erzsébet Újtusnád Hargita
101 Kajtár Zsófia Csíkdelne Hargita
102 Karácsony Levente Sepsiszentgyörgy Kovászna
103 Kásler Dorka-Krisztina Marosvásárhely Maros
104 Kásler Lidia-Orsolya Marosvásárhely Maros
105 Kéri Annamária Éva Éradony Bihar
106 Kecskés Csaba Csíkszentgyörgy Hargita
107 Kedves Zsombor Csíkszentdomokos Hargita
108 Kis Juhász Kriszta Szilágysámson Szilágy
109 Kiss Edina Békástelep Hargita
110 Koncz Beáta Ajnád Hargita
111 Korpos Bettina Renáta Kőrösfő Kolozs
112 Koszta Csaba Fenyőkút Hargita
113 Kosztándi Klementina Felsőcsernáton Kovászna
114 Kovács Csenge Székelyvarság Hargita
115 Kozma Andrea Bánffyhunyad Kolozs
116 Kristály Anita-Mária Csíkkarcfalva Hargita
117 Kundi Erzsébet-Ilona Kolozsvár Kolozs
118 Lacatus Amália Milágros Mocsolya Szilágy
119 Lapohos Boglárka Nagybánya Máramaros
120 Liszkai Keyti Szatmárnémeti Szatmár
121 Marhát Antónia Sepsikőröspatak Kovászna
122 Marucza Julianna Gyimesbükk Bákó
123 Márkó Anna Csíkszentimre Hargita
124 Márton Mária Bálványosváralja Kolozs
125 Máté Szeréna Kászonaltíz Hargita
126 Mátéfi Benke István Attila Siménfalva Hargita
127 Máthé Julianna Mezőpanit Maros
128 Mátyus József Kibéd Maros
129 Mészáros Petra Lázári Szatmár
130 Megu Gábriel-Róbert Kémer Szilágy
131 Mihály Dániel-Tamás Körösfő Kolozs
132 Mihály Renáta Kászonaltíz Hargita
133 Molnár Júlia Éva Szamosardó Máramaros
134 Nagy Zsombor Gyergyóalfalú Hargita
135 Nyeste János Nagyvárad Bihar
136 Opra Gyöngyike Kézdiszentkereszt Kovászna
137 Orbán Nimród Béla Recsenyéd Hargita
138 Pál Anita Gyergyóremete Hargita
139 Pál Mónika Csíkszentgyörgy Hargita
140 Péntek Anita Gabriella Körösfő Kolozs
141 Péter Anita Csíkbánkfalva Hargita
142 Péter Ervin Csíkbánkfalva Hargita
143 Petki Szilvia Güdüc Hargita
144 Pop Alexia Krisztiána Maroshévíz Hargita
145 Pop Máté Gábor Szilágypér Szatmár
146 Puskás Kolozsvári Miklós Ditró Hargita
147 Puskás Kolozsvári Viola Ditró Hargita
148 Rácz Boróka Marosvásárhely Maros
149 Rácz Kamilla Marosvásárhely Maros
150 Ráduly Edit-Barbara Középajta Kovászna
151 Ruzsa Mónika Vivien Kisborosnyó Kovászna
152 Santa Dániel Érszakácsi Szatmár
153 Sándor Márk Szentegyháza Hargita
154 Sibianu Abigél Sepsiszentgyörgy Kovászna
155 Simó Krisztina Fenyőkút Hargita
156 Simon Jolán Réty Kovászna
157 Simon Zsuzsanna Csíkszentdomokos Hargita
158 Somodi Ágota Etéd Hargita
159 Starmüller Boróka Nagyvárad Bihar
160 Stemmer József Székelyudvarhely Hargita
161 Szabó Adrienn Bálványosváralja Kolozs
162 Szabó T. Viktória Nagyvárad Bihar
163 Szabó Virág Tekla Tenke Bihar
164 Szilágyi Zsolt Gyergyócsomafalva Hargita
165 Szilvás Andrea-Beáta Salamás Hargita
166 Szolga Lídia Oklánd Hargita
167 Szőcs Ildikó Csernáton Kovászna
168 Tankó Gábor Tamás Gyimesközéplok Hargita
169 Tankó-Timár Andrea Gyimesközéplok Hargita
170 Tála András Csíkbánkfalva Hargita
171 Tóth Andrea Viktória Fenyőkút Hargita
172 Tölgyesi Erik Sepsiszentgyörgy Kovászna
173 Tölgyesi Karola Sepsiszentgyörgy Kovászna
174 Tölgyesi Kristóf Sepsiszentgyörgy Kovászna
175 Timár Mónika Csíkszentgyörgy Hargita
176 Tompos Tamara Terézia Csíkszereda Hargita
177 Torma Csilla Mária Cegőtelke Beszterce-Naszód
178 Varga Vivien Tünde Hadad Szatmár
179 Vas-Tifán Mária-Vivien Székelyvarság Hargita
180 Vass Halima Ghizela Bálványosváralja Kolozs
181 Veres András-Szabolcs Nagybacon Kovászna
182 Virág István Ágoston Csíkszentsimon Hargita
183 Vitos Antónia Csíkszentmárton Hargita