Tehetségtámogató Program ösztöndíjasai

A 2021/2022-es támogatási évben (2021 szeptemberétől 2022. augusztus végéig) az alábbi táblázatokban felsorolt tanulók Egyesületünk Tehetségtámogató Programjának keretében részesülnek ösztöndíjban.

  • Ösztöndíjasaink sorát a jelentkező támogatók függvényében a támogatási év folyamán is bővítjük a 2021 nyarán pályázott, jelenleg várólistás tanulókkal.
  • Utolsó frissítés dátuma: 2022. március 4. 


Érdemösztöndíjasaink


Sorszám Név Helység Megye
1 Ambrus Bianka Fenyőkút Hargita
2 Áros Szónia Nagymoha Brassó
3 Balogh Márton György Nagyszalonta Bihar
4 Bazsó-Dombi Tímea Kolozsvár Kolozs
5 Bálint Boglárka Székelyszentkirály Hargita
6 Bálint Dóra Magyarvalkó Kolozs
7 Benedek Sára Búzásbesenyő Maros
8 Bodor Réka Margitta Bihar
9 Borbáth Mátyás Levente Sepsiszentgyörgy Kovászna
10 Borsos Csilla Gyergyócsomafalva Hargita
11 Both Petra Kápolnásfalu Hargita
12 Bozsik Anita Szilágysámson Szilágy
13 Bozsik Beatrix Szilágysámson Szilágy
14 Csilip Loránd Gyimesbükk Bákó
15 Dénes Karolina Nagymoha Brassó
16 Dobandi Sára Nyárádszentimre Maros
17 Fábián Inesz Szalárd Bihar
18 Györgydeák Szidónia Gyergyóditró Hargita
19 Harai Gergely Szörcse Kovászna
20 Herman Henrietta Ibolya Nagyzerind Arad
21 István Nikoletta Fenyőkút Hargita
22 Kásler Lídia Orsolya Marosvásárhely Maros
23 Klein Aliz Szilágycseh Szilágy
24 Korpos Bettina-Renáta Körösfő Kolozs
25 Kozma Andrea Bánffyhunyad Kolozs
26 Lapohos Boglárka Nagybánya Máramaros
27 Marosán Krisztián-Tibor Magyarvista Kolozs
28 Márkó Anna Csíkszentimre Hargita
29 Máthé Julianna Mezőpanit Maros
30 Nagy Zsombor Gyergyóalfalu Hargita
31 Pál Anita Gyergyóremete Hargita
32 Péntek Anita Gabriella Körösfő Kolozs
33 Péter Anita Csíkbánkfalva Hargita
34 Péter Ervin Csíkbánkfalva Hargita
35 Petki Szilvia Güdüc Hargita
36 Pop Alexia Krisztiána Maroshévíz Hargita
37 Réthy Gergely Nagyszeben Szeben
38 Sándor Márk Szentegyháza Hargita
39 Sándor Szabina Szentegyháza Hargita
40 Somodi Csilla-Réka Etéd Hargita
41 Stemmer József Székelyudvarhely Hargita
42 Szőke Júlia-Réka Körösfő Kolozs
43 Tölgyesi Karola Sepsiszentgyörgy Kovászna
44 Tompos Tamara Csíkszereda Hargita
45 Torma Csilla Mária Cegőtelke Beszterce-Naszód
46 Vass Edina Zetelaka Hargita
47 Váncsa Klementina Csíkmadaras Hargita


Alapösztöndíjasaink


Sorszám Név Helység Megye
1 Albert Hunor Csíkajnád Hargita
2 Ambrus Ákos Gyergyócsomafalva Hargita
3 Antal Anita Mária Gyimesbükk Bákó
4 Antal Dóra Gyimesfelsőlok Hargita
5 Balla Enikő-Tímea Torockó Fehér
6 Balog Dóra Szilágypér Szatmár
7 Bardocz Andrea-Ildikó Gyimesközéplok Hargita
8 Barta Hunor Kászonaltíz Hargita
9 Bálint Arnold Székelyszentkirály Hargita
10 Bálint Hunor Székelyszentkirály Hargita
11 Bálint Ibolya Csíkbánkfalva Hargita
12 Bálint Róbert Székelyszentkirály Hargita
13 Bándi Gergely Pottyond Hargita
14 Bölöni Norbert Szilárd Nyárádszentlászló Maros
15 Biliboc Anita-Mária Gyimesbükk Bákó
16 Bors Anikó Csíkszentsimon Hargita
17 Both Anita Kápolnásfalu Hargita
18 Branner Márk Kristóf Hadad Szatmár
19 Budai Bernadett Gyergyóditró Hargita
20 Budai Eszter Szamosújvár Kolozs
21 Budai Orsolya Űrmös Brassó
22 Constantinescu-Bukur Norbert-Béla Réty Kovászna
23 Csata Edina-Melinda Gyergyócsomafalva Hargita
24 Cseke Júlia Kraszna Szilágy
25 Csibi István Gyergyóditró Hargita
26 Csiki Henrietta Gyergyócsomafalva Hargita
27 Csiki Salomé Székelykál Maros
28 Csiki Tamás Székelykál Maros
29 Csiki Zsófia Máréfalva Hargita
30 Csiszér Eszter Csíkszereda Hargita
31 Dali László-Tamás Marosvásárhely Maros
32 Dávid Nóra Tusnádfürdő Hargita
33 Dénes Andrea Nagymoha Brassó
34 Dénes Attila Norbert Makfalva Maros
35 Derzsi Csaba Szentábrahám Hargita
36 Dezső Szilárd Csernáton Kovászna
37 Dobai Mária Stefánia Nagymoha Brassó
38 Fazakas Emőke Ildikó Bilak Beszterce-Naszód
39 Fülöp Dávid-Béla Fitosmartonos Hargita
40 Ferenc Andrea Cegőtelke Beszterce-Naszód
41 Ferencz Jácinta-Kata Pottyond Hargita
42 Ficzi Anita Csíkszentmárton Hargita
43 Fikó Roland Gyimesközéplok Hargita
44 Galaczi Jácinta Gyimesbükk Bákó
45 Garbea Renáta Mária Gyimesbükk Bákó
46 Gábor Zsuzsa Csíkszereda Hargita
47 Gál István András Szilágyerked Szilágy
48 Gerebenes Ági Jobbágytelke Maros
49 Gergely Lehel Kézdikővár Kovászna
50 Glita Lorant-Mark Nagyvárad Bihar
51 Gréczi János-László Szilágybagos Szilágy
52 György Botond Gyergyóditró Hargita
53 Hönig Kristóf Gyergyóditró Hargita
54 Horvát Henrietta Kászonfeltíz Hargita
55 Iancsó Aladár-Álmin Olthévíz Brassó
56 Jákó László-Zsolt Kommandó Kovászna
57 Kósa Kamilla Csíkszentdomokos Hargita
58 Kedves Zsombor Csíkszentdomokos Hargita
59 Kele Botond Kápolnásfalu Hargita
60 Kelemen Delinke Homoródkarácsonyfalva Hargita
61 Kendi Csenge-Napsugár Székelykeresztúr Hargita
62 Kisjancsi Viktória-Márta Kalotaszentkirály Kolozs
63 Kiss Edina Békástelep Hargita
64 Kiss Edvin-Roland Mezőfele Hargita
65 Komporály Emese Magyarhermány Kovászna
66 Koncz Beáta Ajnád Hargita
67 Koszta Csaba Fenyőkút Hargita
68 Kovács Balázs Szentkatolna Kovászna
69 Kovács Boglárka Sepsiszentgyörgy Kovászna
70 Kozma Csilla Gyergyószárhegy Hargita
71 Lacatos Iringó-Kincső Margitta Bihar
72 László Adrienn-Nikoletta Kutyfalva Maros
73 László József-Richárd Szováta Maros
74 Marucza Julianna Gyimesbükk Bákó
75 Márkó Zsófia Csíkszentimre Hargita
76 Máté Zsófia Kászonaltíz Hargita
77 Mátéfi Benke István Attila Siménfalva Hargita
78 Máthé Sára Mezőpanit Maros
79 Mátyás Kincső-Éva Székelyudvarhely Hargita
80 Mátyus József Kibéd Maros
81 Mihaly Antonio-Ioan Koltó Máramaros
82 Mihály Noémi Kalotaszentkirály Kolozs
83 Nagy Dávid Bihar Bihar
84 Nagy Orsolya Vármező Maros
85 Nilgesz Irisz Nagyvárad Bihar
86 Olasz Brigitta Parajd Hargita
87 Orbán Erik-András Ditró Hargita
88 Orbán Nimród Béla Recsenyéd Hargita
89 Oros Borbála-Mária Szilágypér Szatmár
90 Ozsváth Márk Kápolnásfalu Hargita
91 Papp Richárd Bihar Bihar
92 Pál Brigitta Bögöz Hargita
93 Pál Zselyke-Csilla Székelyvarság Hargita
94 Péli Levente-Károly Nagykároly Szatmár
95 Puskás Kolozsvári Miklós Ditró Hargita
96 Ranyák Roland Adalbert Hosszúmező Máramaros
97 Ráduly Szende Gelence Hargita
98 Ruzsa Mónika Vivien Kisborosnyó Kovászna
99 Sánduj Márk Zetelaka Hargita
100 Simó Klementina-Edina Kőrispatak Hargita
101 Simó Krisztina Fenyőkút Hargita
102 Somodi Ágota Etéd Hargita
103 Suba Dániel Marosvásárhely Maros
104 Szakács Csilla-Irénke Szilágypér Szatmár
105 Szilágyi Zsolt Gyergyócsomafalva Hargita
106 Szolga Lídia Oklánd Hargita
107 Szőcs Melisza-Erika Nagyszalonta Bihar
108 Szőcs Tamás Gyergyószentmiklós Hargita
109 Szűcs Annamária Szilágysomlyó Szilágy
110 Szűcs Izabella-Brigitta Érkeserű Bihar
111 Tankó Anita Egerszék Hargita
112 Tankó Áron-Imre Gyimesközéplok Hargita
113 Tankó-Timár Andrea Gyimesközéplok Hargita
114 Tála András Csíkbánkfalva Hargita
115 Tímár Dóra-Andrea Margitta Bihar
116 Tofalvi Dóra Korond Hargita
117 Tolnai Ábel Mocsolya Szilágy
118 Tordai Tomas-Mihai Bihar Bihar
119 Valki Johanna Kraszna Szilágy
120 Vas-Tifán Mária-Vivien Székelyvarság Hargita
121 Vass Márton Bálványosváralja Kolozs
122 Veres András-Szabolcs Nagybacon Kovászna
123 Viszlovszki Natália Menyő Szilágy