Barátság Program ösztöndíjasai

Utolsó frissítés dátuma: 2023. február 10.

A 2022/2023-as támogatási évben a Barátság Program keretében a következő diákok részesülnek ösztöndíjban:

Sorszám Név Helység Megye
1 Adam Claudia Gyimesbükk Bákó
2 Akácsos Timea Bölön Kovászna
3 Albert Hunor Csíkajnád Hargita
4 Antal Anita-Mária Gyimesbükk Bákó
5 Antal Henrietta-Mónika Gyimesbükk Bákó
6 Balla Jennifer-Hajnalka Lunkatanya Kolozs
7 Barta Hunor Kászonfeltíz Hargita
8 Bálint Boglárka Székelyszentkirály Hargita
9 Bándi Kinga Pottyond Hargita
10 Béres Eszter Gyergyószárhegy Hargita
11 Benedek Előd Kápolnásfalu Hargita
12 Benedek Kristóf Búzásbesenyő Maros
13 Benedek Sára Búzásbesenyő Maros
14 Borbáth Mátyás-Levente Sepsiszentgyörgy Kovászna
15 Bors Szende Csíkszentsimon Hargita
16 Both Anita Kápolnásfalu Hargita
17 Bugán Szidónia-Bernadet Szilágycseh Szilágy
18 Burca Árpád-Norbert Tóti Bihar
19 Cadar Monica-Cristina Szentmáté Beszterce-Naszód
20 Csatári Leila Szatmárnémeti Szatmár
21 Csató Csongor Csatószeg Hargita
22 Csergő Barbara Kobáfalva Hargita
23 Csibi Krisztina Gyergyószentmiklós Hargita
24 Csog Csaba-Örs Erdőfüle Kovászna
25 Czokos Ildikó-Katalin Bályok Bihar
26 Dimény Zoltán-Péter Barót Kovászna
27 Domokos Timea Csíkbánkfalva Hargita
28 Farkas-Schüller István Gyergyószentmiklós Hargita
29 Fazakas Emőke Ildikó Bilak Beszterce-Naszód
30 Fazakas Petra Szilágynagyfalu Szilágy
31 Fábián Inesz Szalárd Bihar
32 Füstös Nikolett Magyardécse Beszterce-Naszód
33 Fejér Eszter Gyergyóalfalu Hargita
34 Ferencz Mónika Csíkdánfalva Hargita
35 Gáspár Orsolya Havad Maros
36 Göthér Zsófia Gelence Kovászna
37 Gergely József Csíkcsekefalva Hargita
38 Halászy Kamilla Kolozsvár Kolozs
39 Halászy Tamás Kolozsvár Kolozs
40 Horváth János Sáromberke Maros
41 Jakab Ádám-Gergő Kolozsvár Kolozs
42 János Adél Csíkdánfalva Hargita
43 Kacza Erzsébet Újtusnád Hargita
44 Kajtár Zsófia Csíkdelne Hargita
45 Kapitán Zoltán Zilah Szilágy
46 Karácsony Levente Sepsiszentgyörgy Kovászna
47 Kéri Annamária Éva Éradony Bihar
48 Kosztándi Klementina Felsőcsernáton Kovászna
49 Kovács Attila-Levente Csernáton Kovászna
50 Kozma Andrea Bánffyhunyad Kolozs
51 Mali Attila-Szabolcs Vámfalu Szatmár
52 Máté Éva Magyardécse Beszterce-Naszód
53 Mihály Dániel-Tamás Körösfő Kolozs
54 Mihály Renáta Kászonimpér Hargita
55 Nemes Emília Kraszna Szilágy
56 Nyeste János Nagyvárad Bihar
57 Opra Gyöngyike Kézdiszentkereszt Kovászna
58 Pál Mónika Csíkszentgyörgy Hargita
59 Rémán Júlia Hanneloré Bethlen Beszterce-Naszód
60 Santa Daniel Érszakácsi Szatmár
61 Sájter Szabolcs Zsolt Szilágysomlyó Szilágy
62 Sándor Kriszta-Anna Marosvásárhely Maros
63 Sándor Márk Szentegyháza Hargita
64 Sibianu Abigél Sepsiszentgyörgy Kovászna
65 Simon Jolán Réty Kovászna
66 Simonfi Renáta-Dalma Hármasfalu Maros
67 Sipos Mónika Gelence Kovászna
68 Somodi Ágota Etéd Hargita
69 Starmüller Boróka Nagyvárad Bihar
70 Stepanov Stefania Renata Kolozsvár Kolozs
71 Szabó Adrienn Bálványosváralja Kolozs
72 Szabó Virág-Tekla Tenke Bihar
73 Szilvás Andrea-Beáta Salamás Hargita
74 Szőcs Ildikó Csernáton Kovászna
75 Tankó-Gábor Tamás Gyimesközéplok Hargita
76 Timár Mónika Csíkszentgyörgy Hargita
77 Tréfán Judit Zetelaka Hargita
78 Vass Halima-Ghizela Bálványosváralja Kolozs